۰۲۱۸۸۹۳۵۴۸۶ info@digitalera-imtd.com

همایش مدیریت در عصر دیجیتال در تاریخ سوم اردیبهشت ماه ۹۶ در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو با حضور جمعی از مقامات کشوری، اساتید و اندیشمندان علم مدیریت و همچنین میهمان ویژه این مراسم پروفسور چارلز هندی و همسرشان برگزار شد.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و اجرای سرود ملی کشور عزیزمان توسط گروه کر آغاز شد.

سپس آقای “دکتر منافی” دبیر علمی همایش مدیریت در عصر دیجیتال سخنرانی افتتاحیه را ایراد و همایش را به طور رسمی آغاز نمودند.

پس از آن آقای “دکتر ملک‌اخلاق” ریاست محترم مرکز آموزش مدیریت دولتی و آقای “دکتر آسوشه”، معاونت محترم فناوری مرکز ملی فضای مجازی در پانل اول همایش، به ایراد سخن پرداختند.

 پس از استراحتی کوتاه، “پروفسور چارلز هندی” از اندیشمندان بزرگ مدیـریت، سخنرانی خود با موضـوع “Reinventing Ourselves in the Digital Age” را آغاز نمودند و حضار را تحت تاثیر فروتنی، عمق و آرامش کلام خود قرار دادند. پس از آن فرصت کوتاهی جهت پرسش و پاسخ فراهم آمد و در این بخش آقای “دکتر رهنورد”، پرسش‌هایی در مورد نظریات، تئوری‌ها و ایده‌های پروفسور هندی مطرح نمودند و ایشان نیز بسیار موجز و کوتاه پاسخ‌هایی در این زمنیه ارائه کردند.

 

“دکتر شاهرخی” رییس اجرایی همایش، از تلاش “معنا” برای دعوت از پروفسور هندی و دستاوردهای دعوت از بزرگانی همچون ایشان گفتند.”معنا” برای تجلیل از ۱۲۰ شرکت‌کننده‌ای که در اولین زمان، حضور خود در همایش را قطعی کردند هدیه‌ای کم نظیر را در نظر گرفته بود و آن اهدای آخرین کتاب آقای هندی به نام Second  Curve با امضای خودشان بود.

غرفه “معنا” در نمایشگاه جانبی همایش – محل ملاقات حضوری با پروفسور چارلز هندی و همسرش الیزابت هندی، با استقبال بسیار فراوانی روبرو شد.

پس از صرف ناهار و بازگشت حضار به سالن اصلی پانل سخنرانی‌های علمی آغاز شد.

آقای دکتر خاکی به عنوان اولین سخنران این پنل، ارائه‌ی پرشور خود با موضوع مدیریت تحول با رویکرد ایران‌شناسی را آغاز نمودند.

سپس آقای “دکتر قاسم‌زاده” در مورد “نقش ICT در توسعه پایدار” به ایراد سخن پرداختند و موضوع را با ارائه آمارهایی جهانی برای حضار روشن‌تر ساختند.

آقای “دکتر هوشمند” نیز به عنوان سومین سخنران این پنل به مبحث “مدیریت سلامت دیجیتال” پرداختند.

و آخرین سخنرانی این پنل توسط “دکتر رهنورد” با موضوع “چشم‌انداز توسعه در عصر دیجیتال” ایراد گردید.
در پنل پایانی همایش تحت عنوان پنل Tech، چهار نفر از کارآفرینان برتر کسب و کارهای مبتنی بر اینترنت حضور داشتند. خانم دانشور، آقای جهاندار، آقای منشی‌پور و آقای غانم‌زاده به ترتیب از شرکت‌های تخفیفان، باهمتا، تپسی و اپاتان به بیان تجربیات، دشواری‌ها و ریسک‌هایی که در راه‌اندازی کسب و کار خود با آن مواجه بوده و هستند به صحبت پرداختند. مدیریت این پنل برعهده آقای آرش برهمند از ماهنامه پیوست بود که به وسیله یک پنل پیامکی، سوالات شرکت‌کنندگان را با اعضای پنل Tech طرح می‌کردند.
در مراسم اختتامیه همایش، “معنا” از خانم ” گلرخ بحری” به عنوان “کارآفرین تاثیرگذار عصر دیجیتال” تقدیر کرد.

 

و به عنوان حسن ختام برنامه، آقای “دکتر مشایخی” به نمایندگی از “معنا” از مقام علمی پروفسور هندی و حضور ایشان تقدیر و تشکر کردند.